Norsk Araberhestforening

 
  • Forstørr
  • Standard skriftstørrelse
  • Forminsk

autocad architecture 2018 purchase online see here now photoshop cs5 extended

Home Utstilling 2008 Nat. Champ. Rideklasser

Nat. Champ. Rideklasser

LD:1

Wyoming
1. plass
Jeanette Mandfloen / WYOMING
Wadim (PL) x Nebraska (SE)
Eier/Oppdr: Laila Venger Kristoffersen
Wibecke Jegard & Sidon
2. plass
Wibecke Jegard / SIDON
Zahi Ibn Maymoon (DE) x Samaria (SE)
Oppdr: Zsolt Volent
Eier: Wibecke Jegard
Elin Andreassen & SR Almas
3. plass
Elin Andreassen / SR ALMAS
Maikopchik (SU) x Amurah (DE)
Oppdr: Stutteri Rine
Eier: Elin Andreassen
Vanessa Dahl & Chamsiin Ibn Choice
4. plass
Vanessa Dahl / CHAMSIIN IBN CHOICE
Choice (DK) x Chingi Mi Joya
Oppdr: Christine Beate Ekholdt
Eier: Anne S. Bakken
Petra Jensen & HS Piranesi
5. plass
Petra Jensen / HS PIRANESI
Simeon Sadik (AU) x HS Pipistrella (GB)
Oppdr: Halsdon Stud, Storbritannia
Eier: Lars Jensen
Annika Kielland & Olympos Garantia
6. plass
Annika Kielland / OLYMPOS GARANTIA
Kingsize (SU) x Gramota (SU)
Oppdr: Olympos Arabians
Eier: Katie Moriggi
Elin Thoen & Freshca
7. plass
Elin Thoen / FRESHCA

Oppdr:
Eier: Elin Thoen
Stine Krusedokken & KA Princton




8. plass
Stine Krusedokken / KA PRINCTON
Fynt (SE) x Proscenia
Oppdr: Krone Arabians
Eier: Stine Krusedokken
 

LC:1

Hanne Næss & Khamsin Min wadi
1. plass
Hanne Næss / KHAMSIN MIN WADI
Asil El Kajal (SE) x Karisma
Oppdr: Fam. Pål Inge Bø
Eier: Hanne Næss
Elise Sagli Stenersen & Zharm El Masri
2. plass
Elise Stenersen / ZHARM EL MASRI
Choice (DK) x Zarafala
Oppdr: Hilde D. Minge
Eier: Elise Sagli Stenersen
Jeanette Mandfloen & Wyoming
3. plass
Jeanette Mandfloen / WYOMING
Wadim (PL) x Nebraska (SE)
Eier/Oppdr: Laila Venger Kristoffersen

Vanessa Dahl & TA Rayhan
4. plass
Vanessa Dahl / TA RAYHAN
Maysoun (DE) x Faranyah
Eier/Oppdr: B. & K. Puntervoll-Pedersen

Elin Thoen & Freshca
5. plass
Elin Thoen / FRESHCA

Oppdr:
Eier: Elin Thoen

Petra Jensen & HS Piranesi
6. plass
Petra Jensen / HS PIRANESI
Simeon Sadik (AU) x HS Pipistrella (GB)
Oppdr: Halsdon Stud, Storbritannia
Eier: Lars Jensen

LB:1

Hanne Næss & Khamsin Min Wadi
1. plass
Hanne Næss / KHAMSIN MIN WADI
Asil El Kajal (SE) x Karisma
Oppdr: Fam. Pål Inge Bø
Eier: Hanne Næss
Inger K. Thronrud & Zarak
2. plass
Inger K. Thronrud / ZARAK
Angel (SU) x Nowicja
Oppdr: Monica Normanseth
Eier: Inger K. Thronrud
Elise Sagli Stenersen & Zharm El Masri
3. plass
Elise S. Stenersen / Zharm El Masri
Choice (DK) x Zarafala
Oppdr: Hilde D. Minge
Eier: Elise Sagli Stenersen

SPRANG 60 CM

Elin Andreassen & SR Almas
1. plass
Elin Andreassen / SR ALMAS
Maikopchik (SU) x Amurah (DE)
Oppdr: Stutteri Rine
Eier: Elin Andreassen
Vanessa Dahl & Chamsiin Ibn Choice
2. plass
Vanessa Dahl / CHAMSIIN IBN CHOICE
Choice (DK) x Chingi Mi Joya
Oppdr: Christine Beate Ekholdt
Eier: Anne S. Bakken
 

Full resultatliste

 

pornfiles